Ava menüü

Majutus

Meie sadamas on kaks vägagi erinevat majutusvõimalust – muidugi lisaks võimalusele ööbida omas paadis, karavanis või telgis. Butiikkülalistemaja Bottengarn, mis asub otse sadamas, on meie tuttuus, eksklusiivne aga samas koduselt hubane majutusasutus. Aurelia jälle on vana mereuurimispaat, mis lõpuks päädunud kuivale maale sadamaresto Noodakuur kõrvale pakkuma majutusteenuseid. Mõlemad asutused on avatud ainult suvel juuni algusest kuni augusti lõpuni

Bottengarn

Butiikkülalistemajas Bottengarn ootame igat külalist kui oma pereliiget. Moodsad ja mugavad kaheinimesetoad asuvad külalistemaja ülakorrusel. Toad on nimetatud Koguva küla kõige kuulsama elaniku Juhan Smuuli elus olulist rolli mänginud naiste auks. Smuul on oma teostes põhjalikult käsitlenud Koguva küla elu ja kalurite argipäeva.

Ruumikas alumine korrus koos väliterrassiga, kust avaneb hingemattev vaade merele ja päikseloojangule, pakub rohkelt võimalusi teiste külalistega veiniklaasi taga suhtlemiseks, lauamängude mängimiseks ja romantikutele päikeseloojangu nautimiseks.

Vaata meie kodulehte või Facebooki tubade reserveerimise, ürituste ja kontaktandmete kohta.

Aurelia

Paat Aurelia on äärmiselt omapärane majutusvõimalus – eriti nendele, kes pole kunagi varem paadis ööbinud. Aurelia sobib hästi suurematele lastega peredele või muide omavahel hästi läbisaavatele gruppidele, sest see suudab majutada korraga kuni 10 külalist.

Vaata Booking.com’i paat Aurelia reserveerimise kohta.